Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nalewajków – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

105 000 zł5 127 m² 20,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Działkę budowlaną w spokojnej okolicy! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 369 m² 54,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł5 596 m² 19,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki rolne (z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy) położone w miejscowości Nalewajków, gmina Radoszyce, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Tumlin-Podgród

Tumlin-Podgród(Nalewajków + 19 km)

210 000 zł991 m² 211,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 991 m , położona w miejscowości Tumlin-Wykień, obręb 0003 Ćmińsk Kościelny, gmina Miedziana Góra. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Korczyn

Korczyn(Nalewajków + 14 km)

379 000 zł5 400 m² 70,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 5400 m2, położona w malowniczym Korczynie (gmina Strawczyn) zaledwie 25 km od Kielc. Nieruchomość ta posiada stary dom murowany o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grzymałków(Nalewajków + 6 km)

300 000 zł21 600 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 21 600 m2 , zlokalizowana w miejscowości Grzymałków, gm. Mniów. Działka płaska, w drugiej linii od drogi asfaltowej, niezagospodarowana, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Micigózd(Nalewajków + 19 km)

90 000 zł1 020 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1020 m2 , zlokalizowana przy ul. Wrzosowej w miejscowości Micigózd, gm. Piekoszów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ćmińsk

Ćmińsk(Nalewajków + 17 km)

599 000 zł10 119 m² 59,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 10 119 m w urokliwej miejscowości Ćmińsk, gm. Miedziana Góra. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Miedziana Góra

Miedziana Góra(Nalewajków + 21 km)

129 900 zł1 212 m² 107,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych przy lesie, tylko 15 minut do Kielc - ,sypialnia` stolicy województwa. Zakup bezpośrednio od właściciela - brak prowizji. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Końskie

Nr 1,Końskie(Nalewajków + 17 km)

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tumlin

Tumlin(Nalewajków + 20 km)

150 000 zł820 m² 182,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Tumlin-Dąbrówka , w gminie Miedziana Góra , zaledwie kilka kilometrów od centrum Kielce. Powierzchnia: 820 m Cena: 150.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lisie Jamy

Lisie Jamy(Nalewajków + 7 km)

176 016 zł3 088 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3088 m2 zlokalizowana w miejscowości Lisie Jamy , w gm. Mniów. Działka niezabudowana, płaska, o kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Piekoszów(Nalewajków + 21 km)

159 900 zł1 235 m² 129,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W biurze best lokum nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1235 m z wydanymi warunkami budowy, położona w malowniczym otoczeniu łąk i lasów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij