Działka budowlana
Nalewajków, świętokrzyskie
- 75 000 zł
- 1 369 m²
- 54,78 zł/m²
Izabela Bal
Skontaktuj się
Działka budowlana
Nalewajków, świętokrzyskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 6 maja 2026
75 000 zł 1 369 m² 54,78 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 75 000 zł (54,78 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 369 m²
- kształt: prostokąt; długość: 37m; szerokość: 47m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: Novadom, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: 13
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Nalewajków, Radoszyce, konecki, świętokrzyskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, las
- cicho
Opis nieruchomości
TYLKO U NAS!
Biuro Nieruchomości NOVADOM
OFERUJE
Działkę budowlaną w spokojnej okolicy!
Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję!
Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nalewajków, gmina Radoszyce, powiat konecki, województwo świętokrzyskie. (...)